הצטרפות כתבים

כותבים דיווחים ופוסטים ומרוויחים כסף!

אם אתם כמונו ואתם חיים בשנים האחרונות בחקירה ובלמידת האמת ובמהלך השנים צברתם כמויות של ידע, ניסיון והכי חשוב היכולת לחבר את כל הנקודות אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט שלנו wwiii, פרויקט שנועד ליידע את הציבור בכל מה שקורה בשנתיים האחרונות ובשנים הבאות עלינו, מלחמת העולם השלישית כבר החלה וכמו בכל מלחמה בסדר גודל כזה לפעמים לוקח שנים לאנשים להבין שהיא התחילה.באתר wwiii יש רק דיווחים אובייקטיבים, אין אף אחד שלוקח שום צד במלחמה והאתר נועד לאנשים שחכמים מספיק להבין שלא קיימת אמת אחת ועוד לא נברא האדם “שצודק” בדעותיו. לכל אזור איזור גיאוגרפי בעולם יש את הסיפור שלו ולאנשים שם יש את תפיסת העולם שלהם, לרוב האנשים בכל אזור מחולקים לקבוצות רבות הרבות ביניהן על תפיסות עולם שונות וכל זה ביחד מתחבר לסיפור הגלובליזם (ידוע גם במונח “סדר עולמי חדש”) הבינלאומי.

אז עכשיו ולאחר ההקדמה הזאת אם אתם עדיין בטוחים שאתם יכולים להיות הכתבים הבאים, המבזקנים או יוצרי תוכן באתר שלנו ורוצים להרוויח מזה כסף המשיכו לקרוא.

מאמרים ומבזקים

כניסות חודשיות לאתר

דירוג ה-SEO של האתר

איך מצטרפים ככתבים? ולמה בכלל כדאי להצטרף לאתר wwiii

בעולם שלנו אחת כמה וכמה במדינה בה אנחנו חיים יש צורך גדול במידע אמין ואובייקטיבי מחד ובלחשוב תמיד על הכנסה נוספת (רצוי מפעילות דיגיטלית) מאחד.

אנחנו מאפשרים לכם את השילוב המושלם בין בניהם, אנחנו רוצים כתבים איכותיים שיכתבו בזמנם הפנוי וייצרו תוכן איכותי ואנחנו נאפשר לכם חשיפה ענקית לתכנים שלכם ומערכת ניהול תוכן נוחה לעבוד מהמחשב בבית או מהטלפון.

איך מרוויחים מזה כסף?

המערכת שלנו לא מרוויחה או צפויה להרוויח כסף מפרסומות בשנתיים הקרובות, מי שמבין או שמע אי פעם צריך כמויות מאוד מאוד גדולות של כניסות לאתר כדי שפרסומות ישתלמו כלכלית אבל אנחנו בדרך לשם.לעומת זאת יש הרבה הוצאות על תחזוקת האתר.

בינתיים בנינו מערכת מתקדמת שמאפשרת לכל יוצרי התוכן אמלנו באתר (כתבים, מבזקנים ויוצרי פודקאסטים) לקבל תרומות ותמיכות חד פעמיות או קבועות מהגולשים באתר, כל מה שאתם צריכים זה לייצר תוכן איכותי שהקהל יאהב וירצה לפרגן לכם ועליכם להיות בעלי חשבון פייפאל כדי לקבל את התרומות.

התרומה של האתר לעולם

אנחנו רוצים להוציא את האנשים מההיפנוזה של העיתונות הממסדית ושחושבים במונחים של “טובים ורעים”, “צודקים ולא צודקים” וכן הלאה, הדברים האלו לא קיימים בטבע ולא קיימים בעולם שלנו והאנשים האלו הם הראשונים שיפגעו מהמלחמה שמתרחשת, חלקם כבר נפגעו כי הם חשבו שיש דבר כזה צדק, או “טוב” ו”רע”, הדרך שלנו לסייע הוא ליידע את האנשים בכמה שיותר מבזקים, תוכן וניתוחים אובייקטיבים על מה שקורה בעולם.

ההצטרפות כיוצרי תוכן באתר מצריכה לעבור אישור של חברי המערכי ורק אם נראה שאתם אכן מתאימים ייפתח לכם חשבון כתב באתר.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.